محصول مورد نظر با موفقیت به سبد خرید افزوده شد.

041-33251355-6

اولین کسی باشید که درباره این محصول نظر می دهید

نایلون گلخانه - gp1

gp1


نایلون گلخانه با خاصیت پخش کنندگی نور و دارای افزودنی AF (ضد چکه)

سفارش تلفنی: 041-33251355-6

حمایت از خریدار

میتوانید به صورت کارت به کارت بانکی و یا واریز به حساب بانکی پرداخت های خود را انجام دهید.
هماهنگی های لازم در مورد تاریخ و زمان تحویل سفارش، قبل از ارسال، از طرف بازرگانی پرتوی با مشتری (تحویل گیرنده سفارش) انجام می شود.
میتوانید به صورت کارت به کارت بانکی و یا واریز به حساب بانکی پرداخت های خود را انجام دهید.

توضیحات

افزودنی EVA:

EVA اختـصار واژه هایی چون: اتيلن، وينيل و استات است و محصولی از کشور آمریکا است. ماده EVA سبب شفافیت بیشتر فیلم افزایش تافنس و الاستیسته فیلم خواهد بود. استفاده از این ماده در فیلم سبب می شود تا انتقال حرارت میان محیط بیرون و گلخانه از طریق فیلم کمتر بوده و حفظ حرارت بیشتر شود. همچنین این مواد سبب می شوند تا فیلم با افزایش دما شکل خود را حفظ نموده و کمتر شل شود. خاصیت انتخاب طیف بازتابش و تابش سبب می شود تا نور با طول موج مناسب به محصولات تابیده و کیفیت مواد تولیدی افزایش یابد. همچنین افزودنی (EVA) خواصی چون شفافيت فوق العاده، قدرت مقاومت بالا، عايق صوتی بودن، مقاومت در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشيد، دوام در برابر درجه حرارت، مقاومت در برابر باد شديد، ضد آب بودن و عمر طولانی فيلمهای گلخانه ای دارد. فيلم حاوی EVA با وجود چسبندگی استثنايی، چسبناک نيست و سطح آن صاف و صيقل می باشد.

افزودنی UV (استحکام و دوام فیلم):

از بهترین مواد UV دنیا شامل کلارینت و ایتر استفاده شده است. تمامی مواد نایلون بعد از مدتی در معرض نور خورشید، گرما و اکسیژن تاثیر پذیری خود را از دست می دهند. به منطور طولانی کردن عمر فیلم ها از ترکیبات خاصی استفاده می شود که این ترکیبات شیمیایی مواردی مثل: تثبیت کننده UV که از اشعه خورشید و آنتی اکسیدان ها حفاظت می کند. بسته به نوع فیلم های سه لایه و تک لایه که شامل افزودنی UV هستند، امکان استفاده از آفت کش ها در داخل گلخانه فراهم می شود. فیلم های پلی اتیلن سه لایه استحکام بیشتری را فراهم می کند و مقاوت آنها در برابر وزش باد نسبت به فیلم های رایج بیشتر است.
یووی (UV) نایلون مخصوص گلخانه را از اشعه خورشید محافظت کرده و طول عمر روکش را زیادتر می کند و بیش از زمان گارانتی می توان از آن استفاده کرد. فواید آن برای کشاورز گیاه را از اشعه هایی که به گیاه ضرر می زند محافظت کرده و کیفیت محصول را بالا می برد. این مواد مقاومت پلی اتیلن را در برابر پوسیدگی ناشی از اشعه ماورای بنفش (Ultra Violet) بالا می برند. شدت اشعه UV در اقلیم چهار گانه ایران متفاوت بوده و در مناطق جنوبی و خشک از میزان بالایی برخوردار است. لذا مقدار افزودنی UV از 3 تا 12 درصد متغیر و بسته به منطقه مورد نیاز از درصد بالای UV استفاده می شود.

افزودنی IR (خواص گرمایی):

اشعه خورشید در طول روز دمای هوای داخل گلخانه را بالا برده و خاک را گرم می کند. در طول شب این گرما از بین می رود. فیلم های حرارتی خاص با استفاده از افزودنی EVA و IR قادر به جذب اشعه مادون قرمز است و از دست رفتن گرما در طول شب را کاهش می دهد. افزودنی IR باعث انعکاس اشعه مادون قرمز در یک بازه 7-15 میکرون می شود. در نتیجه در گلخانه گرمای کمتری از دست می رود. روکش های حاوی این مواد گرمایی که روز در داخل گلخانه به وجود آمده و یا از خاک داخل گلخانه به وجود می آید بعد از غروب آفتاب در داخل گلخانه نگهداری می کنند و باعث از بین رفتن استرس گیاه می شود. همیشه نسبت به سایر روکش ها حداقل 4 درجه حرارت بیشتر بدست می آید. جلوگيری از هدر رفتن گرما، از گياه در برابر يخ زدگی در مواقع افت دمای ناگهانی حفاظت می کند. باعث بهره وری بيشتر، کيفيت بيشتر محصولات و برداشت سريعتر می شود. موجب صرفه جويی در هزينه سوخت برای گرم کردن گلخانه می گردد و درعين حال ميانگين دما را بين1/5 تا 3 درجه سانتيگراد نگه می دارد.
مواد IR در فتوسنتز گیاهان با افزایش نور خورشید باعث تولید محصول بیشتر می شود. این مواد با پخش نور خورشید در مواقع آفتاب مستقیم و زیاد ضرری به گیاهان نمی رساند. حداقل 20 روز زودتر محصول می رسد. در گلخانه هایی که از این روکش استفاده شده محصول زودتر بدست می آید و این مواد باعث می شود اشعه خورشید به طور یکنواخت به تمام سطح گلخانه پخش شود و چون نور خورشید به طور مساوی به همه جا می رسد تمام گیاهان به موقع و با هم رشد می کنند. شرکت نیلوفر پلاستيک در توليد فيلم با درجات مختلف پخش نور بر حسب نياز مشتريان تبحری خاص دارد. این افزودنی در لایه میانی پوشش های 3 لایه استفاده می شود و باعث بازگشت اشعه مادون قرمز به داخل گلخانه و گرم شدن محصولات و در نهایت پیش رس شدن آنها می شود. این پوشش را به نام پوشش های حرارتی نیز می شناسند.

افزودنی ضد چکه: Anti fog

وقتی رطوبت در داخل گلخانه بالا می رود، قطرات آب در سطح فیلم و روی گیاهان شکل می گیرد. برای جلوگیری از چکه کردن آب ما از افزودنی ضد قطره در فیلم ها استفاده می کنیم. فقدان قطرات آب در سطح فیلم موجب افزایش انتقال نور و کاهش ویروس ها در محصولات می شود. این افزودنی از چکه کردن آب روی گیاهان جلوگیری می کند و گیاه را از خیلی بیماریهای قارچی محافطت می کند و در مواقع سرما به علت نگه داشتن رطوبت یک ابری از بخار آب تولید می کند که گیاهان را از سرما دور نگه می دارد. به علت اینکه از یخ زدن گیاهان و چکیدن آب جلوگیری می کند محصول را از بیماری قارچی محافظت می کند و این خصوصیات در گلخانه های موز به وضوح دیده می شود. مواد ضد چکه کشش سطحی پوشش را کاسته و قطرات از روی سطح داخلی حرکت کرده و سمت ناودانی ها هدایت می شوند. استفاده از مفتول های سقفی باعث می شود که قطرات آب چکه نمایند و این مزیت بدون استفاده شود.

افزودنی ضد بخار (ضد قارچ): Anti sis

قطرات آبی که در اثر جمع شدن آب در سطح داخلی فیلم های گلخانه ای بر روی فیلم ها شکل می گیرد، دارای چندین پی آمد منفی است. آنها انتقال نور را تا 15-30 % کاهش می دهند که موجب کاهش رشد گیاهان و کاهش محصولات می شود. چکیدن آب بر روی ساقه و برگهای گیاه باعث افزایش احتمال بیماری های مختلف می شود. همچنین قطرات آب با فعالیتی شبیه ذره بین، نور خورشید را بر روی گیاه متمرکز می کنند و باعث سوختگی گیاه می شوند که باعث کاهش محصولات در گلخانه می شود.
تاثیر افزودنی خاص آنتی فوگ (ضد بخار) در یک پریود زمانی طولانی از بین می رود. به این دلیل که به خاطر نوع فعالیت آن، افزودنی ها به سطح فیلم حرکت می کنند و به آرامی به خارج هدایت می شوند. فیلم های آنتی فوگ مزایای زیادی را به دنبال دارند.
1- محصولات بیشتر
2- برداشت زودتر محصولات
3- افزایش کیفیت محصولات و ارزش تجاری بیشتر
4- کاهش بیماری ها در گلخانه
5- کاهش نیاز به استفاده از آفت کش ها

افزودنی PR:

سبب ایجاد مقاومت در برابر آسیب های ناشی از سموم و آفت کشها می شود.

افزودنی Anti-dust:

با گذشت زمان تجمع گرد و غبار و آلودگی محیط با عث کدر و کثیف شدن پوشش گلخانه گشته و در نتیجه درصد عبور نور از آن نیز کاهش خواهد یافت
این افزودنی با جلوگیری از تجمع گرد و غبار در لایه ی بیرونی پوشش گلخانه عبور نور یکنواخت را در طی دوره مصرف فراهم می آورد. در نتیجه گیاهان از شادابی زیادی برخوردار خواهند بود.

افزودنی LD:

این افزونی با کمک به پخش یکنواخت نور در داخل گلخانه از سوختن گیاهان (گیاه سوزی) در اثر تابش مستقیم آفتاب جلوگیری می کند.

مشخصات
ویژگی ها
کد محصول gp1
کشور سازنده ترکیه
برند iLeri PLASTIK
ضخامت / (micron) 180
UV دارد
AF دارد
IR دارد
EVA دارد
AD دارد
AV دارد
LD دارد
mPR دارد
گارانتی 36 ماه
فایل های ضمیمه محصول
View Fileکاتالوگ همه محصولات  حجم فایل : (13.29 MB) 

برچسب‌های محصول

کاربران دیگر این محصول را با برچسب‌های زیر نشانه گذاری کرده‌اند:

برای جدا کردن برچسب‌ها از فاصله استفاده کنید. عبارت بیش از یک کلمه را داخل (') قرار دهید. مثال: 'گوشی سفید'

سوال در مورد محصول

سوال و پاسخی در مورد این محصول وجود ندارد.

نظر خود را وارد کنید

نظر درباره: نایلون گلخانه - gp1

آیا نیاز به اطلاعات بیشتری دارید؟

  • سوال بپرسید
  • تماس بگیرید:
    041-33251355-6